Usuwanie DPF FAP Kraków » Usuwanie filtra cząstek stałych DPF – Kia.

Usuwanie filtra cząstek stałych DPF – Kia.

Usuwanie filtra DPF / FAP [acf field=
Wybierz interesujący Cię model oraz wariant:

Usuwanie filtra DPF Kia w ŁG Auto Serwis:

Wyspecjalizowaliśmy się przede wszystkim w diagnostyce komputerowej, usuwaniu DPF FAP, EGR, chiptuningu / ecotuningu. Zaczynamy od diagnostyki komputerowej na sprzęcie najwyższej jakości HELLA GUTTMANN Mega Macs oraz na sprzęcie używanym przez ASO TECH-2. Jeśli usterka zostanie zdiagnozowana i zakwalifikowana do usunięcia DPF FAP to przystępujemy do pracy. Samochód po modyfikacji nie kopci, nie dopala, nie przybywa oleju w silniku, nie świeci się kontrolka i nie ma z nim żadnych problemów związanych z filtrem cząstek stałych DPF FAP. Pakietowo proponujemy wyłączenie EGR ( zaworu recyrkulacji spalin ) oraz ECO-tuning ( -10% spalanie, +10 % moc i moment obrotowy ).

Ważne tez jest to, że pozostaje pełna komunikacja diagnostyczna z samochodem! - Uwaga na tanie warsztaty - wycinają całą tabelę błędów i później może silnik stanąć nawet "w poprzek", a komputer nie pokaże żadnej usterkiPOSIADAMY W PEŁNI WYPOSAŻONY WARSZTAT SAMOCHODOWY i HAMOWNIĘ V-TECH, W KTÓRYM JESTEŚMY W STANIE NAPRAWIĆ I SERWISOWAĆ KAŻDY SAMOCHÓD. TO WYRÓŻNIA NAS NA TLE KONKURENCJI, KTÓRA WYKONUJE TYLKO USŁUGĘ WYCIĘCIA DPF FAP, A Z KAŻDYM NAPOTKANYM PROBLEMEM ODSYŁA NAS DO MECHANIKA.

PRACUJEMY WYŁĄCZNIE NA ORYGINALNYM SPRZĘCIE Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI, ZGODNIE Z ZALECENIAMI PRODUCENTÓW!

Koszt usunięcia filtra cząstek stałych DPF FAP - Kia

OBRÓBKA PROGRAMOWA
już od 99zł
Obróbka programowa:Układ EGR już od 99zł, Filtr DPF już od 199zł
PROGRAMOWANIE STEROWNIKA
już od 199zł
Programowanie sterownika układów DPF / EGR.
CHIP TUNING / ECO TUNING
juz od 249zł
Dodatkowo polecamy usługę Chip Tuningu dla poprawy osiągów i wzrostu mocy samochodu oraz Eco Tuningu dla mniejszego spalania.
DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA
już od 49zł
Profesjonalna i kompleksowa diagnostyka komputerowa pojazdu na poziomie ASO++
LIMITER PRĘDKOŚCI - OFF
już od 199zł
Zdjęcie / wyłączenie blokady limitu prędkości.

 Zapraszamy do naszej placówki na ulicy Gromadzkiej 22e w Krakowie  Dogodny termin można ustalić pod numerem tel 607-939-500. 

Sprawdź nasze referencje tutaj:

dobrymechanik.net ŁG Autoserwis.co

Usuwanie DPF / FAP - ŁG Auto Serwis - Kraków
Nazwa Artykułu
Usuwanie filtra DPF Kia
Opis
Profesjonalne usuwanie filtra cząstek stałych DPF / FAP - Kia . Gwarancja na czyszczenie, wypalanie, usuwanie. Usuwanie filtra DPF Kia
Autor
Strony Internetowe Rocket