DPF / FAP Nowy Sącz

Oferta specjalna dla mieszkańców Nowego Sącza i Podhala.

W związku z częstymi poprawkami oprogramowania po nieprawidłowym usunięciu filtra cząstek stałych wprowadzamy ofertę specjalną dla mieszkańców Podhala. Osobom, które zdecydują się na usunięcie DPF u nas wracamy koszty dojazdu do naszego serwisu. Posiadamy bazę klientów z Twojej okolicy, którym usunęliśmy filtr FAP i możemy udostępnić Ci numery tel. w celu dopytania się o szczegóły.

Kompleksowo usuwamy filtr cząstek stałych ( mechanicznie z układu wydechowego elektronicznie-z komputera ) we wszystkich markach i modelach samochodów zmiany w oprogramowaniu wykonujemy na drogim, oryginalnym i najnowocześniejszym sprzęcie, zgodnie z zaleceniami producentów – co pisemnie potwierdzamy stosowanym certyfikatem. Udzielamy 3-letniej ubezpieczonej gwarancji.

Auto po usunięciu DPF zachowuje się tak jak by producent go zaprojektował i wyprodukował bez filtra. Samochody po naszych modyfikacjach nadal spełniają aktualne normy emisji spalin EU i przechodzą przeglądy okresowe Po usunięciu FAP nie ma już potrzeby uzupełniania drogiego płynu Eloys, czego dotychczas wymagały samochody wyposażone w mokry filtr cząstek stałych.

OBJAWY SUGERUJĄCE O ZATKANY / USZKODZONY FILTR:

• błędy w komputerze (P2002 , P242 itp.)
• świecącą się kontrolką silnika CHECK ENGINE / filtra DPF
• brak mocy
• pracą silnika w trybie awaryjnym
• nadmierne zużycie paliwa
• przybywanie oleju w silniku

U nas zrobisz Chiptuning, usuniesz EGR, sondę lambda, limiter prędkości, zmierzysz moc na hamowni, oraz wykonasz pełną diagnostykę komputerową i kodowanie. PRACUJEMY NA SPRZĘCIE ASO.
ŁG Auto Serwis Tel 607-939-500